Pinilla Ferrera Ricardo Mauricio Vasco da Gama tapety

Opublikowany 2010-01-06 02:35:27

Piłkarz Vasco da Gama. Urodzony w Santiago de Chile, Chile. Data urodzenia: February 04, 1984. Narodowość: Chilean. Wzrost: 187cm. Waga: 72kg. Pozycja: Striker [C]. Poprzednie kluby: U Catolica > Chievo > Celta Vigo (loan) > Chievo > (€1m) Sporting > Racing Santander (loan) > Hearts (loan) > Universidad de Chile > Vasco da Gama.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.