piłka nożna Steel Azin Mohammed Pashaki Ali Karimi

Opublikowany 2010-01-06 05:00:50
emik1
544
Piłkarz Steel Azin. Urodzony w Mazndaran, Iran. Data urodzenia: November 08, 1978. Narodowość: Iranian. Wzrost: 179cm. Waga: 73kg. Pozycja: Striker [C]. Numer na koszulce: 8. Poprzednie kluby: Fath > Pirouzi > Al-Ahli > (free) Bayern München > Qatar SC > Persepolis > Steel Azin.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.