piłka nożna Sheffield Wednesday Jeffers Francis

Opublikowany 2010-01-06 02:47:12

Piłkarz Sheffield Wednesday. Urodzony w Liverpool, England. Data urodzenia: January 25, 1981. Narodowość: English. Wzrost: 175cm. Waga: 67kg. Pozycja: Striker [C]. Poprzednie kluby: Everton > (€14m) Arsenal > Everton (loan) > Arsenal > (€3.9m) Charlton Athletic > Rangers > Blackburn Rovers > Sheffield Wednesday.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.