piłka nożna Rosenborg Annan Anthony

Opublikowany 2010-01-06 04:28:23

Piłkarz Rosenborg. Urodzony w Accra, Ghana. Data urodzenia: June 21, 1986. Narodowość: Ghanaian. Wzrost: 171cm. Pozycja: Midfielder [C]. Numer na koszulce: 4. Poprzednie kluby: Sekondi Hasaacas FC > Accra Hearts of Oak > I.K. Start > Stabaek (loan) > Rosenborg BK.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.