piłka nożna Randers Tfting Stig

Opublikowany 2010-01-06 03:32:20

Piłkarz Randers. Urodzony w Århus, Denmark. Data urodzenia: August 14, 1969. Narodowość: Danish. Wzrost: 176cm. Waga: 76kg. Pozycja: Defensive Midfielder [R, C]. Numer na koszulce: 99. Poprzednie kluby: AGF > OB > HSV > AGF > Duisburg > HSV > Bolton Wanderers > Aarhus > Hacken > FC Randers.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.