piłka nożna Olympiacos Darko Kovaevi

Opublikowany 2010-01-06 04:31:08

DELETED_45E97_darf
550
Piłkarz Olympiacos. Urodzony w Kovin, Serbia. Data urodzenia: November 18, 1973. Narodowość: Serbian. Wzrost: 188cm. Waga: 79kg. Pozycja: Striker [C]. Poprzednie kluby: Radnički Kovin > Proleter Zrenjanin > Crvena zvezda > Sheffield Wednesday > Real Sociedad > Juventus > Lazio > Real Sociedad > Olympiacos.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.