piłka nożna Martinus Ronald Waterreus Katarina

Opublikowany 2010-01-06 03:42:22

Urodzony w Lemiers, Netherlands. Data urodzenia: August 25, 1970. Narodowość: Dutch. Wzrost: 185cm. Pozycja: Goalkeeper. Numer na koszulce: 1. Poprzednie kluby: Lemiers > RKVVM (Margraten) > Roda JC > PSV > released > (free) Manchester City > Rangers > AZ > Red Bull New York > Retired in 2007.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.