PHU Błysk - podłoga w PKO Malwowa

Opublikowany 2009-07-14 18:01:09

F.H.U.Błysk, Swish,Flesz,Robi,Forbo,Gerflor,Linoleum,Marmoleum,wykładzina,posadzka,usługi porzadkowe,usługi czystosciowe,chemia profesjonalna,akrylowanie posadzek,polimeryzacja posadzek,doczyszczanie i zabezpieczanie posadzek,sprzatanie,mycie,codzienne ut

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.