Petrovich Semshov Igor fotki Zenit

Opublikowany 2010-01-06 02:15:41
DELETED_275EE_falko
468
Piłkarz Zenit. Urodzony w Moskva, Russia. Data urodzenia: April 06, 1978. Narodowość: Russian. Wzrost: 170cm. Waga: 69kg. Pozycja: Defensive Midfielder/Midfielder [R, L, C]. Poprzednie kluby: CSKA Moskva > Torpedo Moskva > Dynamo Moskva > Zenit.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.