Patrik Berger tapety Sparta Praha

Opublikowany 2010-01-06 05:22:05

monika1982
826
Piłkarz Sparta Praha. Urodzony w Praha, Czech Republic. Data urodzenia: November 10, 1973. Narodowość: Czech. Wzrost: 187cm. Waga: 80kg. Pozycja: Attacking Midfielder [L, C]. Poprzednie kluby: Slavia Praha > Sparta Praha > Borussia Dortmund > Liverpool > released > Portsmouth > Stoke City > (free) Aston Villa > (free) Sparta Praha.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.