Patrick Street galeria

Opublikowany 2010-06-28 21:05:02
piotras20
877
Piosenki Patrick Street: The Boys of Malin/John Stensons Nos. 1; 2,The Long Acre/ Cuz Teahans,Seanamhac Tube Station,Moorlough Shore,Down the Broom/The Gatehouse Maid/Mulvihills,Sergeant Small, Sorry to Part/Old Apples In Winter/Cherish the La,Na Ceannabhain Bhana/Paidin O Raifeartaigh,The Galway Shawl,The Return of Spring/The Mountain Path,The Rich Irish Lady,Martin Wynnes/Jackie Colemans/Malynns Fancy,Happy to Meet,Erin Go Bragh,Walshs Polkas,Music for a found Harmonium. Albumy Patrick Street: Cornerboys, Street Life,On the Fly, Irish Times

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.