Patrick Donal Vieira mecz Inter Milan

Opublikowany 2010-01-06 03:42:49

leksi
608
Piłkarz Inter Milan. Urodzony w Dakar, Senegal. Data urodzenia: June 23, 1976. Narodowość: French. Wzrost: 192cm. Waga: 82kg. Pozycja: Defensive Midfielder [C]. Numer na koszulce: 14. Poprzednie kluby: Cannes > Milan > (£3.5m) Arsenal > (€20m) Juventus > (£6.5m) Inter Milan.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.