Pagani Zonda R

Opublikowany 2009-01-24 00:56:02

Pod maską Zondy pracuje silnik z Mercedesa CLK GTR - V12 o pojemności 6 l i mocy 750 KM, współpracujący z 7-stopniową skrzynią biegów. Samochód przyspiesza od 0 do 100 km/h w 3,2 s. Jego szybkość maksymalna wynosi 400 km/h. Każdy egzemplarz wyceniono na 1,4 mln euro.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.