Oswaldo Ibarra Javier Snchez Santos Laguna fotki

Opublikowany 2010-01-06 04:38:34

fres
581
Piłkarz Santos Laguna. Urodzony w Guadalajara, Jalisco, Mexico. Data urodzenia: September 21, 1973. Narodowość: Mexican. Wzrost: 184cm. Waga: 83kg. Pozycja: Goalkeeper. Numer na koszulce: 1. Poprzednie kluby: Atlas > America > Guadalajara > Santos Laguna.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.