Olympiacos tapety Torosidis Vassilis

Opublikowany 2010-01-06 03:32:50

Piłkarz Olympiacos. Urodzony w Xanthi, Greece. Data urodzenia: June 10, 1985. Narodowość: Greek. Wzrost: 185cm. Waga: 78kg. Pozycja: Defender/Defensive Midfielder [L, R, C]. Numer na koszulce: 35. Poprzednie kluby: Skoda Xanthi > Olympiacos.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.