Olympiacos mecz Paraskevas Antzas

Opublikowany 2010-01-06 02:25:28

DELETED_637EB_mrhot
474
Piłkarz Olympiacos. Urodzony w Athens, Greece. Data urodzenia: August 18, 1976. Narodowość: Greek. Wzrost: 192cm. Waga: 85kg. Pozycja: Defender [C]. Numer na koszulce: 18. Poprzednie kluby: Skoda Xanthi > Olympiakos > Doxa Dramas > Skoda Xanthi > Olympiakos.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.