zenek_kapusta
747
Mam nadzieje, ze pomozecie malej wygrac wycieczke... przekierowuje ta akcje z hattricka, bo troszke slabo idzie i jak narazie tylko 3 miejsce! wiec do boju i glosowac! :) Proszę, wejdź na (www.cornflakes.dk) ,klik na fotki dzieci, klik na naste7 foto 2 razy-(prawy dolny róg) i najedź na fotkę nr 24 i klik na stem[po duńsku głosuj] Jest to siostrzenica mojego znajomego ma szanse wygrac wycieczke do Disneylandu- pomóżcie Julce spełnić marzenia
Tagi: #dziewczynki #oddaj #wycieczka #glos #disneylandu

Komentarze (2)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.