fabcio
657
Piosenki: Willy The Weeper, The Self Sufficient Sexual Shoe, Close To You, Black Teeth, Astral Dustbin Dirge, Ketamineaphonia, Groove Grease (Hot Catz), Wash The Dust From My Heart, The Golden Age Of Telekinesis, Two Golden Microphones, Space Music, The Funktion Of The Hairy Egg, Two Mock Projections, Pleasant Banjo Intro with Irritating Squeak, Yagga Blues. Albumy: Who Can I Turn To Stereo, Homotopy to Marie, A Sucked Orange, Large Ladies With Cake in the Oven
Tagi: #with #zespol #dark #avant #nurse #industrial #noise #ambient #garde #experimental #wound

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.