Nicci Berry galeria

Opublikowany 2010-07-06 23:15:02

  • autor: Anonim
846
Piosenki Nicci Berry: Dance to your Daddy,The Lakes of Pontchartrain,Bonny Woodgreen,Down By The Glennside,Down by the Glenside / DfxTuned.com,Carrickfergus,If I Were A Blackbird,The Lark in the Clear Air,Kelvin Grove,Down by the Glenside,Spotted Cow. Albumy Nicci Berry: Nicci Berry Elements,Elements

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.