Netherworld zespół

Opublikowany 2010-05-20 15:14:23
piotras20
330
Piosenki: Kall - Part I, Frozen Divinity, Kall - Part II, Closing To A Winter Night, Kall - Part IV, Closing to A Glacial Dawn, Aurora Borealis (Blu Ice Mix), New Horizons, Kall - Part III, Jøkul, Mørketid, Four, Jostedaal, One, Dreaming Arctic Expanses. Albumy: Kall - The Abyss Where Dreams Fall, Six Impending Clouds, Netherworld

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.