Nefarium tapety

Opublikowany 2010-05-22 22:44:14

DELETED_637EB_mrhot
470
Piosenki: The Damned Descent, 136 Bastard Priests Murdered, Doctrina Haereticorum, Lucifers Betrayal, Sin of Apostle, Thirty Coins of Judas, Merchants of Hope, An Old Black Cage, Episcopal Whip, Slaves Without Chains, Cumshot On The Holy Cunt, Taedium, Blind Infernal Fathers, Weissmaten Stone, Roots Of Guilt. Albumy:

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.