Necrophorus koncert

Opublikowany 2010-06-26 13:05:00
awgan1
786
Piosenki Necrophorus: Frost,A Second Very Heavy Grief,Within Tranquility,Ice Shifting,Empyrion,From Sadness to Somnolence,Euthymia,Drifting,Partial Melt,Sadnight,In Mourning,Lost Land Part 2,The Dormant Being,Soporific,Water From Arcane Delight. Albumy Necrophorus: Underneath the Spirit of Tranquility, Drifting in Motion,Gathering Composed Thoughts, Moments of Sleeping Sadness

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.