Near The Parenthesis zdjęcia

Opublikowany 2010-06-25 09:05:08
darkalady
517
Piosenki Near The Parenthesis: empty square,Open Sources,Sitting In A Room,a brief walk in the sea,departing gate,smdm,guell,paral.lel,Trailing,the second nave,modernisme,The Language Explosion,litnum,Mare Nostrum,The World Is Inside You Now. Albumy Near The Parenthesis: Of Soft Construction,Go Out And See, LEixample, Of Soft Costruction

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.