Nathaniel Mayer tapety

Opublikowany 2010-06-21 05:20:11

Piosenki Nathaniel Mayer: Summertime,You Are The One,Im a Lonely Man,Work It Out,My Lonely Island,I Wanna Dance With You,Whats Your Name,I Found Out,Where Will You Be?,I Had a Dream,what would you do?,Leave Me Alone,From Now On,Village of Love,You Gotta Work. Albumy Nathaniel Mayer: I Just Want To Be Held, Why Dont You Give It To Me?, Village of Love

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.