Najdłuższy na świecie wąż

Opublikowany 2007-11-26 22:47:11

diabolo
288598
pyton mierzący prawie 15 metrów długości i ważący 447 kilogramów - został schwytany przez wieśniaków na indonezyjskiej wyspie Jawa. Chłopi przetrzymują gada w prowizorycznym zoo w osadzie Curugsewu. Jest to prawdopodobnie najdłuższy wąż znaleziony od blisko 100 lat

Komentarze (47)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.