Nacional fotki Morales Alejandro Santos ngel

Opublikowany 2010-01-06 04:07:08

DELETED_45E97_darf
664
Piłkarz Nacional. Urodzony w Avellaneda, Argentina. Data urodzenia: July 16, 1975. Narodowość: Argentinian. Wzrost: 175cm. Waga: 74kg. Pozycja: Attacking Midfielder [L, C]. Numer na koszulce: 10. Poprzednie kluby: Independiente > Sampdoria > Merida > Racing > Cruz Azul > Veracruz > Racing Club > Dorados > Banfield > Olimpo de Bahia Blanca.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.