• autor: Anonim
571
Piosenki Myrkr: Awakening of the shadow,Black Illumination,Flesh,The Unseen Light,Heralds of black emptiness,Beadles of the last twilight,Consecration of Rotten Flesh and Decayed Bone,Invocation of the Wyrm,A Grail Of Smouldering Ash,Enlightenment,Cold dark dungeons,Deadly Winds and Paralyzing Cold,Bound By The Forgotten,Black Blood Of The Wolf,Manifestation to Red Eyes. Albumy Myrkr:
Tagi: #black #metal #galeria #irish #swedish #orthodox #myrkr

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.