bestdriver204
1343
To nie żaden fotomontaż.Ten wysoki na ponad 12 i długi na prawie 30 metrów szkielet dinozaura (Giraffatitan) może zobaczyć każdy kto odwiedzi lotnisko Chicago-O'Hare
Tagi: #lotnisko #fotografia #zwierzaki #przyroda #podroze #artystyczna #szkielet #dinozaury #international #muzeum #dinozaur #airport #lotnisku #hare #miedzynarodowe #trias #jura #kreda #geologia #paleontologia #zauropod #skamienialosc #brachiozaur

Komentarze (3)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.