Monterrey fotki de Jess Guajardo Aldo Nigris

Opublikowany 2010-01-06 03:46:50
greywolf
546
Piłkarz Monterrey. Urodzony w Monterrey, Nuevo León, Mexico. Data urodzenia: July 22, 1983. Narodowość: Mexican. Wzrost: 184cm. Waga: 85kg. Pozycja: Striker [C]. Numer na koszulce: 11. Poprzednie kluby: Tigres > Veracruz > Necaxa > Monterrey.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.