Mike Pompeo, Benjamin Netanjahu - Ustawa 447 (roszczenia żydowskie)

Opublikowany 2019-02-16 10:45:10

  • autor: Anonim
848
Wobec Polski wysuwane są skandaliczne roszczenia za II wojnę światową! Sekretarz Stanu USA, Mike Pompeo, upomina się w Polsce o żydowskie roszczenia i wręcz wzywa polski rząd do zmiany prawa w tej kwestii. Mało tego! Premier Izraela, Benjamin Netanjahu, podczas dzisiejszego pobytu w Warszawie stwierdził, że Polacy kolaborowali z nazistami podczas Holocaustu.
DOŚĆ upokarzania i opluwania Polski! Nasze stanowisko jest w tej sprawie jasne i niezmienne: To Polska jest ofiarą, a nie sprawcą II wojny światowej i nie powinniśmy płacić nikomu ani grosza! To bardzo ważne, aby ten przekaz trafił do jak najszerszej grupy ludzi. Polski rząd chowa głowę w piasek i udaje, że wszystko jest w porządku. Dlatego pokażmy z całą mocą, że nie godzimy się na absurdalne i bezpodstawne roszczenia wobec Polski!
---------------------------------------------------------------------

UWAGAPotrzebne jest wielkie zjednoczenie i mobilizacja! W związku z haniebnymi wypowiedziami premiera Izraela, które oczerniają Polskę, musimy zdecydowanie zareagować i przeciwstawić się ohydnej anty-polskiej propagandzie! Polska NIGDY nie kolaborowała z nazistowskimi Niemcami, a tysiące Polaków ryzykowało życiem, by ratować Żydów przed Holocaustem. Dlatego prosimy o UDOSTĘPNIANIE, niech jak najwięcej ludzi na całym świecie to zobaczy! DOŚĆ już opluwania i oczerniania naszej Ojczyzny!

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.