Marla Glen koncert

Opublikowany 2010-06-27 16:19:18
mona1lisa
583
Piosenki Marla Glen: Love; Respect,Hot Love,Personal,Believer,Travel,Also Love You,Its A Mans Mans Mans World,Control,Destiny (To Get Up Again),Enough,Not Really Easy,Aint That A Shame,The Cost of Freedom,Feet on the Ground,You Hurt Me. Albumy Marla Glen: This Is Marla Glen, Love; Respect, Our World,The Best Of

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.