zuzaczek
522
Piosenki Marconi Union: We Travel,Endless Winter,Red Line 12am,Suburb 27,Buildings and People,Interiors,Through Glass,These European Cities,Debris,Lost In Neon,Hinterland,Ginza District,Sleepless,Transient,Stationary. Albumy Marconi Union: Marconi Union, Under Wires and Searchlights,Distance, Distance
Tagi: #tapety #rock #union #chillout #post #marconi #ambient #electronica #downtempo

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.