mapa.bliskiego.wschodu

Opublikowany 2009-04-24 01:31:43

  • autor: Anonim
16688
Dziś Izraelczycy szkolą Kurdów w Iraku. http:// Po co? Prawdopodobnie tworzą Kurdyjską armię która ma walczyć z Turcją, Iranem i Irakiem o własne państwo - Kurdystan. W 1942 roku kiedy konca wojny nie bylo jeszcze na horyzoncie pojawila sie juz mapa ktora pokazywała podział Europu po wojnie - i okazała się niezwykle trafna. Nazywano ja "Mapia Gomberga". Tu są linki do zdjęć mapy w dobrej jakości: http:// Dziś też są już gotowe mapy przyszłość ale tym razem podziału Biskiego Wschodu. Proszę zwrócić uwagę na nowe państwo - Kurdystan!

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.