Manitoba zespół

Opublikowany 2010-06-24 18:45:10
barbbie
578
Piosenki Manitoba: Brandon,Hendrix With Ko,James Second Haircut,Kid Youll Move Mountains, Ontario,Children Play Well Together,Dundas,People Eating Fruit,Every Time She Turns Round Its Her Birthday,Twins,Bijoux,Jacknuggeted,Crayon,Skunks,Why the Long Face,Ive Lived on a Dirt Road All My Life. Albumy Manitoba: Giver, Start Breaking My Heart,Up in Flames, Jacknuggeted

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.