MADE IN POLAND wzrusza

Opublikowany 2011-01-05 10:31:03

tymothy
786

Komentarze (2)


  • PL
    2012-09-19 11:01:16
    W Polsce za czasów PRL-u to MADE IN POLAND było standartem. Teraz bogaci wpływowi Polscy sprowadzili ludzkie szumowiny i w narodzie zamiast MADE IN POLAND mamy MADE IN CHINA.
  • Darek
    2012-09-19 07:38:48
    Mała rzecz a cieszy. Jednak wszystkie podzespoły są produkowane w Chinach obudowa i płyta głowna w Polsce. Maży mi się laptop z ekranem LG/Philips z Kobierzyc, dyskiem twardym i RAM-em Wilk Elektronik ,zasilaczem AZO ...

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.