darkalady
383
Piosenki: If I Had A Boat, Shes No Lady, L.A. County, Church, Promises, Ive Been To Memphis, Nobody Knows Me, Thats Right (Youre Not From Texas), M-O-N-E-Y, North Dakota, Give Back My Heart, Here I Am, Bears, I Loved You Yesterday, Shes Already Made Up Her Mind. Albumy: Pontiac, Joshua Judges Ruth, The Road to Ensenada, Lyle Lovett And His Large Band
Tagi: #texas #tapety #country #alt #singer #lyle #lovett #americana #songwriter

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.