Lust zespół

Opublikowany 2010-05-23 06:37:11
minewra
544
Piosenki: Nazi Occult Metal (Spear Of Longinus Cover), Spear Of Destiny, Storming Under Steel, Just As I Am, Intro utwór do pobrania za darmo 4 6 Oh Horror, Sweetnes Of Your Love, Phoenix From the Ashes, Sex is Accident, Iron Warfare, Portal To Cygnus - I Via Eydonia, Dreams of Monumental Destruction, Mass for the Dead, Anal Queen of Darkness, Day of Sorrow. Albumy: Sex Is Accident, Monoton pulsmodulation och en ringklocka, Reggae Jammin Vol. 1, 2 Good ????

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.