Lui Teddy Häcken zdjęcia

Opublikowany 2010-01-06 02:10:11

monika1982
561
Piłkarz Häcken. Urodzony w Biskopsgaard, Sweden. Data urodzenia: April 15, 1973. Narodowość: Swedish. Wzrost: 187cm. Waga: 75kg. Pozycja: Defender [R, C]. Numer na koszulce: 6. Poprzednie kluby: Lundby > Västra Frölunda > IFK Goteborg > Bologna > AIK > Leeds United > Bayer Leverkusen > BK Häcken.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.