Ludzie, których śmierć wstrząsnęła światem 5

Opublikowany 2010-04-14 00:33:43

tymothy
1073
John F. Kennedy Przez niektórych kochany, przez innych znienawidzony. Jego śmierć nikogo nie pozostawiła obojętnym. John Fitzgerald Kennedy zginął w wyniku zamachu, do którego doszło 22 listopada 1963 r. w Dallas. Okoliczności śmierci 35-ego prezydenta Stanów Zjednoczonych do dziś budzą szereg kontrowersji. Mimo obrad kilku komisji i sporządzenia wielu raportów rzekomo wyjaśniających kulisy zamachu, do dziś pozostaje wiele niejasności. Ile padło strzałów? Ilu było zamachowców? Dlaczego zabito Lee Harvey Oswalda? Kto tak naprawdę stał za zamachem? Czy odpowiadają za niego pojedyncze osoby czy całe organizacje?

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.