Luciferion zespół

Opublikowany 2010-07-09 06:45:06
  • autor: Anonim
850
Piosenki Luciferion: Chemical Warfare,Blasphemer,The Apostate,New World to See,Fight Fire With Fire,Rebel Souls,Hymns of Immortals,Intro,The Manifest,Graced by Fire,Destroying by Will,Become or Be Gone,On The Wings of the Emperor,Satans Gift (The Crown of Thorns),The Voyager. Albumy Luciferion: Apostate, Demonication (The Manifest),The Apostate

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.