Little Rooster. Idealny prezent dla pań

Opublikowany 2011-12-02 14:07:27

bestdriver204
1438
Nadchodzące święta zmuszają do szukania oryginalnych prezentów, które zaspokoją potrzeby obdarowanej osoby. Jeżeli nie wiecie, co możecie dać swojej kobiecie może warto zwrócić uwagę na budzik Little Rooster. Oczywiście prezentowany gadżet nie jest zwykłym budzikiem.Little Rooster posiada zwyczajne funkcje małego budzika, jednak oferuje też specjalny zestaw możliwości. Dzięki temu urządzeniu wasza kobieta nie będzie już wstawała lewą nogą. Little Rooster może pracować w roli urządzenia erotycznego, któy wibrując w bardzo przyjemny sposób obudzi każdą kobietę.

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.