Leper i familia

Opublikowany 2006-03-02 20:28:24
  • autor: Anonim
8607

Komentarze (1)


  • WWWSF
    2006-09-21 00:24:52
    PANIE aNDRZEJU ALE NIE WIDAC ZEBY WASZEJ RODZINIE ZA KOMUNY BYLO ZLE [WSZYSCY TACY SPASIENI ]OJ NIE LADNIE -MUSI PAN ZABRAC NA SILOWNIE SWOJA RODZINKE -WTEDY BEDA MIEC TAKIE MIESNIE JAK PAN..........

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.