Lazio fotki Meghni Mourad

Opublikowany 2010-01-06 04:58:50

DELETED_275EE_falko
646
Piłkarz Lazio. Urodzony w Paris, France. Data urodzenia: April 16, 1984. Narodowość: Algerian. Wzrost: 180cm. Waga: 72kg. Pozycja: Attacking Midfielder [R, C]. Numer na koszulce: 23. Poprzednie kluby: Cannes > Bologna > Saint-Étienne (loan) > Sochaux (loan) > Bologna > Lazio.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.