Kwaśniewski ma kłopot pod Grunwaldem

Opublikowany 2009-06-02 14:44:26

— Nie wiedziałem, że budowa domu to taka skomplikowana sprawa — przyznał Aleksander Kwaśniewski podczas spotkania z dziennikarzami w Olsztynie. Były prezydent buduje dom w gminie Grunwald. — Ciągle jestem na etapie załatwiania zgód i formalności, nawet fundamentów jeszcze nie wylałem. foty i film: http://

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.