Ksiądz mistrzem ciętej riposty

Opublikowany 2010-06-08 21:18:34

 • autor: Anonim
1612

Komentarze (2)


 • hedstajl
  2010-06-15 14:01:25
  ja tu żadnej ciętej riposty nie widzę
 • lol
  2010-06-14 22:53:08
  Ha,Ha dobre :D tylko Kościół to instytucja wierzę w Boga ale nie w Kościół.Tam jest sporo tych co nie wiedzą co to powołanie!A i nie potrzebnie takich łajdaków trzymają tylko powinni wywalać na brók!!dlatego Księża stracili u mnie szacunek i ta instytucja!Bóg jest ale ma swoje prawa a czarne owce po śmierci zobaczą co jest po drógiej stronie...

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.