Krisztin Kenesei ETO Gyor fotki

Opublikowany 2010-01-06 02:33:11

Piłkarz ETO Gyor. Urodzony w Budapest, Hungary. Data urodzenia: January 07, 1977. Narodowość: Hungarian. Wzrost: 178cm. Waga: 73kg. Pozycja: Striker [C]. Poprzednie kluby: Volán Budapest > MTK Budapest > Györi ETO > Zalaegerszeg > Beijing Guoan > ETO Gyor.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.