Kranjar Niko mecz Tottenham Hotspur

Opublikowany 2010-01-06 04:14:23

polaa
632
Piłkarz Tottenham Hotspur. Urodzony w Zagreb, Croatia. Data urodzenia: August 13, 1984. Narodowość: Croatian. Wzrost: 185cm. Waga: 82kg. Pozycja: Attacking Midfielder [C]. Numer na koszulce: 19. Poprzednie kluby: Dinamo Zagreb > (€1,5) Hajduk Split > (£3.5m) Portsmouth > Tottenham Hotspur.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.