koncert Vomit The Soul

Opublikowany 2010-06-12 13:45:12

monika1982
593
Piosenki Vomit The Soul: Self Perception Veil,Inconsistent Delta,Overcrowd,Prototypes Of Values Incarnation,Vomit Scrap,Extirpation From Absurdity,Genuine Female Submission,Defacing You With My Nails,Unrecognized Elements Presence,Apostles Of Inexpresion,New Sexual Perversion,Obsessed With Necrophilia,Decay Of An Inviolable Dogma,Third,Prototypes Of Values Incarnation. Albumy Vomit The Soul:

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.