koncert Treat Her Right

Opublikowany 2010-05-21 04:23:18

leksi
1831
Piosenki: Rhythm and Booze, Standing by Your Window, I Think She Likes Me, Jet Black, Tease Me, I Wish You Would, From a Buick 6, Everglades, Come Back, Square, I Got A Gun, Jesus Everyday, Factory Girl, You Dont Need Money, An Honest Job. Albumy: Whats Good for You, Tied to the Tracks, Treat Her Right, The Anthology 1985 - 1990

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.