koncert Thrush Hermit

Opublikowany 2010-05-22 22:02:44

DELETED_45E97_darf
587
Piosenki: The Day We Hit the Coast, From the Back of the Film, (Oh Man!) What to Do?, Hated It, Oh My Soul!, Violent Dreams, Western Dreamz, Skip the Life, North Dakota, At My Expense, Headin South, Before You Leave, Without You?, Uneventful, Ace. Albumy: Clayton Park, Sweet Homewrecker, Smart Bomb, The Great Pacific Ocean

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.